foto jedzenia foto z restauracji moje miasto

Celebrujemy we Wrocławiu

Czy wiecie, że hiszpańskie tapas mają swój odpowiednik na Cyprze? Mezé to różnorodna mieszanka małych przekąsek podawana w dużych ilościach. Cypryjczycy uważają, że Mezé to nie określona potrawa, a… wydarzenie. Projekt CelebruJemy, od niedawna działający w naszym dynamicznym mieście to nie tylko smaki i nowe kuchnie, ale właśnie wydarzenie, spotkanie, wspólne spędzanie czasu.

Projekt CelebruJEMY, stworzony z potrzeby serca i żołądka zawdzięczamy ekipie Bloga Gastronomicznego Fooderia. Jak sami piszą „okazji do zjedzenia wspólnego posiłku w rodzinnej i luźnej atmosferze jest coraz mniej”. A przecież warto celebrować każdą chwilę spotkania z przyjaciółmi, i bliskimi. Albo z obcymi ludźmi, których łączy z nami wspólna pasja do jedzenia. Po takim wieczorze to nie będą już obcy ludzie. Jest okazja i do próbowania nowych potraw, do rozmów, do zabawy. Taka „domówka” na mieście.

Spotkania kulinarne odbywają się w różnych lokalach gastronomicznych na terenie Wrocławia i prezentują smaki świata. Każda edycja projektu ma być unikatowa. Organizatorzy serdecznie zapraszają do brania udziału w kolejnych edycjach

Więcej: www.facebook.com/celebrujemy

Jak dotąd wydarzenia odbyły się w Oparach Dim&Sum Bar oraz Księgarni Hiszpańskiej we Wrocławiu.

 Fotografie pochodzą ze strony projektu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 5 =