fotoWrocław moje miasto

Pokaz Finałowy Bezpłatnych Warsztatów Teatru Na Bruku

W środę, 25 kwietnia o godz 18 w Auli I LO we Wrocławiu przy ulicy Poniatowskiego 9 odbędzie się finałowy pokaz bezpłatnych warsztatów  wrocławskiego teatru ” Na bruku”. Wstęp bezpłatny.


Kto chętny, może przyjść i zobaczyć co wynika z tworzenia przestrzeni dla wolności wyobraźni, kreatywności ciała i ducha, możliwości kreacji teatralnych stworzonych przez profesjonalnych artystów i zapalonych miłośników teatru.  Warsztaty, których efekt będziemy mogli jutro zobaczyć zostały dofinansowane przez Gminę Wrocław w ramach projektu Teatralne Konfrontacje – Warsztaty Międzypokoleniowe”.

Ideą zajęć twórczych poza zabawą jest także nauka wyrażania emocji, pokazywania własnej wrażliwości oraz możliwość twórczej autoprezentacji. Takie umiejętności przydają się także w codziennym życiu, choćby na egzaminach czy rozmowach o pracę. Umiejętności nabyte podczas warsztatów teatralnych pozwalają lepiej opanować zasady pracy w grupie. Ważne jest także zdobywanie podstaw warsztatu aktorskiego czyli elementarne zadania aktorskie- pantomima, ruch sceniczny, teatr słowa, praca z rekwizytem, improwizacja, śpiew emisja głosu i dykcja.

Serdecznie zapraszamy

Warsztaty Teatralne Teatralne Konfrontacje” (Teatr Zaangażowany)
 Aula I LO we Wrocławiu ul. Poniatowskiego 9.
 25.04.18 godz. 18 (środa)
 dla młodzieży 15+ i dorosłych
 Artyści i pedagodzy „Teatru Na Bruku” (Bogdan Michalewski, Jarek Paczkowski, Michał Wróblewski)

Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − fifteen =