pomysły firm zrób to sam - DIY

Pomysł na wnętrze? Żarówki DECO od MODOMO

Wybór koloru ścian, mebli, paneli, dodatków – wszystkie te elementy mają niebagatelny wpływ na wygląd pomieszczeń. Jednak w tworzeniu przytulnego, stylowego wnętrza ma udział również oświetlenie. Żarówki LED od MODOMO kreują przestrzeń nie tylko przy pomocy światła o ciepłej barwie, jakie emitują, ale także dzięki swojej oryginalnej formie.

Kreacja przy pomocy światła

Zaplanowanie, gdzie będą usytuowane źródła oświetlenia to jedna z najważniejszych kwestii pojawiających się podczas urządzania wnętrz. Najlepiej przyjrzeć się swoim codziennym potrzebom i spróbować określić, jakie czynności będziemy wykonywać w określonym pomieszczeniu, i w których jego częściach. Dodatkowe źródła światła przydadzą się przy toaletce, przy której wykonujemy makijaż, na biurku, przy którym się uczymy lub pracujemy oraz koło fotela, w jakim czytamy wciągające książki. Umieszczona nad stołem lampa uświetni spożywane w gronie bliskich osób posiłki oraz sprawi, że potrawy będą się prezentowały jeszcze bardziej wspaniale.

Światło nadaje pomieszczeniom kształtu i dzięki niemu możemy modelować przestrzeń, w jakiej żyjemy. Gdy skierujemy je na sufit – powiększy wnętrze, a ukryte lampy, które skupiają światło na ścianach dadzą efekt poszerzenia pomieszczenia. Z kolei punktowe podświetlenia wnęk pozwolą na podkreślenie piękna prezentowanych, dekoracyjnych przedmiotów.

Pomysłowe wnętrze z DECO

Po poznaniu potrzeb oświetleniowych przychodzi pora na wybór odpowiednich lamp. Jednak jak dowodzi MODOMO, wystarczy sama oryginalna żarówka. Linia DECO jest dowodem na to, że żarówki mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo ozdobne. Do wyboru jest aż 8 produktów nawiązujących do wynalazku Edisona. Forma oferowanych przez markę firmy DOMINO żarówek jest bardzo różna, jednak we wszystkich z nich znajdują się splecione w ciekawy sposób węglowe druciki. Żarówki emitują przyjemne, sprzyjające relaksowi światło o ciepłobiałej barwie, mają moc 220-240 V i oferują pracę przez 3000 godzin. Ich walory świetlne, wizualne oraz atrakcyjne ceny, w jakich są dostępne czynią z linii DECO bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich tych, którzy poszukują designerskich dodatków do swoich domów.

Żarówki DECO: Illu Decor, Classic Decor, Cristal Decor, Amber Decor, Axo Decor, Arte Deco, Line Decor, Volt Decor.

Idea DIY

Solo czy w towarzystwie klosza? Na czarnym czy kolorowym kablu? MODOMO zachęca do eksperymentów i kreowania wnętrza w unikalnym stylu. Żarówki DECO są nie tylko pięknymi ozdobami, ale znakomicie prezentują się również w zestawieniu z przezroczystymi lub metalowymi kloszami oraz w połączeniu z barwnymi kablami. Efekt finalny zależy wyłącznie od fantazji.

One thought on “Pomysł na wnętrze? Żarówki DECO od MODOMO”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 1 =